Logo2
Toggle_button_foreground2 Toggle_button_foreground firma
Operatorka

Mohu Vám pomoci?

Volejte 1188

Autoservis

Přípravy na STK, seřízení světel, klimatizace, opravy autoskel, stříkání dutin a spodků, prodej náhradních dílů. Výměna olejů, destiček, tlumiče, brzdové systémy.
Autoservis, STK

Autoservis – opravy osobních a nákladních automobilů a veškeré dopravní techniky. Servis, plnění a údržba klimatizací. Příprava a zajištění STK. Diagnostika osobních i nákladních aut.
Opravy osobních a lehkých nákladních automobilů

Veškerý servis lehkých nákladních a osobních vozidel. Výměny olejů, filtrů, brzdové kapaliny, příprava na STK, měření emisí (včetně LPG/CNG). Opravy brzd. Měření emisí, příprava TK. Opravy motorů.
Odtahová služba nonstop, autopůjčovna, autodoprava, autoservis

V současné době Autoservis Havel s.r.o. patří k největším servisům v okrese nabízející kompletní služby motoristům a spolupracuje s asistenčními službami a pojišťovnami.
Kompletní servis motorových vozidel

Naše firma se zabývá kompletním servisem motorových vozidel, pracovních strojů, sněžných skútrů, motorových čtyřkolek a skútrů.
Autopůjčovna, odtahová služba, pneuservis, autoservis, náhradní díly

Autoservis nabízí kompletní nabídku servisních služeb pro všechna vozidla s benzínovými i dieselovými motory, odtahovou službu, autopůjčovnu, služby pneuservisu, dovoz ojetých vozidel ze zahraničí. Dále…
Autoservis, diagnostika, klempírna a lakovna

Opravy autoklimatizací, diagnostika Bosch, ATAL, SuperVAG pokrývá většinu značek trhu. 3D geometrie vozidel (nejmodernější na trhu). Opravy podvozku, brzd atd. Klempírna, lakovna, půjčovna, likvidace…